O nás

Kdo jsme? Za prvé, jsme milující rodiče.

Wildride je výtvorem Britt Schoorl a Joosta Hultinka, holandského dua s několika desetiletími zkušeností v oblasti módy, marketingu a e-commerce. Ale důležitější než cokoli jiného je zkušenost s dětmi! Britt, matka dvou dětí, má za sebou širokou kariéru jako šéfka designu pro známou módní značku. Joost, otec tří dětí, má za sebou různorodou kariéru v reklamě, elektronickém obchodování a marketingu pro různé značky.

Naše mise

Chceme vám každou cestu s vaší ratolestí co nejvíce zpříjemnit, abyste si ji vždy co nejvíce užili!

Na Český a Slovenský trh jsme vstoupily v roce 2022 tak nějak z čista jasna.

Nejdříve jsme si Wildride pomocníka pořídili pro vlastní využití v Holandsku kam pravidelně jezdíme za rodinou přítelkyně. Zaujal nás svou skladností a praktičností pro běžný život, jelikož se naše první dítko rádo nosilo na rukou a nosit na výletech 13 kg v ruce třeba hodinu bylo opravdu vysilující. A po vlastním odzkoušení produktu jsme zjistily že je to opravdu neodmyslitelný pomocník při každodenním životě a spojili jsme se s Holandskou firmou a dohodli osobní schůzku. Po domluvě s holandskými majiteli jsme vstoupily na československý trh jako hlavní distributor s vizí rozdávat radost i dalším rodičům kteří pomocníky ocení a využijí.

Byly jsme až sami překvapeni jaký zájem o naše produkty z Vaší strany je a za to jsme Vám nesmírně vděční.

Naše produkty by měli především pomoci na výletech kam se s kočárkem nedostanete, ale také při každodenních činnostech jako je venčení mazlíčků, nakupování nebo obyčejné procházky.

Máme od Vás také pozitivní zpětné vazby což nás nesmírně těší.

Závěrem bychom chtěli jenom říct DĚKUJEME jsme tu hlavně pro Vás.

Cookies

Rádi bychom Vám ukazovali informace týkající se Vašich zájmů. Proto bychom Vás chtěli poprosit o Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.